|  KS LINDE GROM   |  KS GROM PRO   |  KS GROM LADY   |  KS GROM KIDS   |  PIŁKA NOŻNA   |  JUDO   |  1% PODATKU   |  LEGIA   |  KONTAKT

Wydarzenia klubowe, pikniki, zgrupowania, obozy i kolonie dla dzieci i młodzieży w 2019 roku:

 

15 czerwca 2019 - Piknik Klubowy & Dzień Dziecka (Powsin) - roczniki 2010, 2011, 2012 i młodsi

20 czerwca 2019 - Piknik Klubowy & Dzień Dziecka (Mokotów) - roczniki 2088 i 2009

24 czerwca - 3 lipca 2019 – Obóz Dla Dzieci I Młodzieży Nad Morzem Bałtyckim - Ustka 2019

18 - 24 sierpnia 2019 Letni Obóz Przygotowawczy Do Rozgrywek Ligowych – Burzenin 2019

26 -31 sierpnia 2019 - Treningi przygotowawcze do sezonu (Remiszewska, Łasaka, Keniga)

22 września 2019 - Zgrupowanie rocznika 2009 i 2010

29 września 2019 - Zgrupowanie i wewnętrzny turniej rocznika 2011-2012 

23 listopada 2019 - Zgrupowanie i wewnętrzny turniej rocznika 2008 i 2009 

24 listopada 2019 - Zgrupowanie rocznika 2010 i 2011 

30 listopada 2019 - Zgrupowanie rocznika 2012 i 2013 

11 - 17 luty 2020 - Obóz Zimowy – Zakopane 2020

29 czerwiec - 10 lipiec 2020 - Obóz Letni - Mazury 2020

17 - 25 sierpień  2020 - Obóz Przygotowawczy - Bieszczady 2020

 

Dla wszystkich uczestników obozów dla dzieci i młodzieży przewidziane pamiątkowe koszulkimedale oraz dyplomy.

 
 

Kalendarz turniejów piłki nożnej organizowanych przez Stowarzyszenie Brzask w 2019 i 2020 roku:

 

4 maja Polonijny Turniej Flagi - Rembertów (Stadion ASzWoj) - kategoria wiekowa 2010, 2011, 2012

9 maja - IV Turniej Dziewczyny Grają na Bielanach - Bielany (CRS Bielany) - kategoria wiekowa 2006-2007 dziewczyny

8 i 15 czerwca – XXII Puchar Wyżyn - Ursynów - kategoria wiekowa 2010 i 2011-2012

15 czerwca 2019 - Piknik Klubowy & Dzień Dziecka (Powsin) - roczniki 2010, 2011, 2012 i młodsi

20 czerwca 2019 - Piknik Klubowy & Dzień Dziecka (Mokotów) - roczniki 2088 i 2009

5 października - Warsaw Deyna Cup - Praga Północ (Targowa 86) - kategoria wiekowa 2012

16  i 17 listopada - XVI Turniej Niepodległości - Śródmieście (Varsovia, Międzyparkowa 4) - kategorie 2010, 2011, 2012 oraz Praga Południe (Zbaraska 3) - kategoria 2013

23 listopada II Polonijny Turniej Flagi - Bemowo (Obrońców Tobruku) - kategorie 2008, 2009

23 listopada II Turniej Zgrana Paczka  - Włochy (OSiR Włochy) - dziewczyny: kategoria wiekowa 2011

1 grudnia - Turniej Andrzejkowo - Mikołajkowy na Pradze Południe - Praga Południe (OSiR Saska) - kategoria wiekowa 2012

7 grudnia – XVIII Turniej Andrzejkowo - Mikołajkowy na Ursusie  - Ursus - kategoria wiekowa 2011

14 grudnia - III Zgrana Paczka -  Targówek (Remiszewska 40) - kategoria wiekowa 2013

6 stycznia 2020 - 3 Królowie Dzieciom - Praga Południe (Umińskiego 12) - wszyscy zawodnicy KS GROM

11 stycznia 2020 - Światełko do Nieba - Bemowo (Obrońców Tobruku 11) - kategoria wiekowa 2010, 2011, 2012, 2013

29 marzec 2020 - Turniej Wielkanocny - Ursus - kategoria wiekowa 2010

2 maj 2020 - III Polonijny Turniej Flagi - Rembertów (ASzWoj) - kategoria wiekowa 2010, 2011, 2012, 2013 

 

Dla wszystkich uczestników przewidziane wspaniałe medale odlewane, medale drewniane lub medale z pleksipuchary dla zwycięskich drużyn oraz statuetki odlewane dla wyróżniających się zawodników.

 

 

Kalendarz biegów organizowanych przez Stowarzyszenie Brzask w 2019 roku:

 

24 maja - Cała Polska Biega - Bieg imienia Bema - oddzielnie mężczyźni i kobiety, dystans od 200 do 1500 m.

9 listopada - Bieg Niepodległości w Parku Bródnowskim - oddzielnie mężczyźni i kobiety, dystans od 200 do 1500 m.

 

Dla wszystkich uczestników przewidziane pamiątkowe koszulki i medale.

 

Terminy wszystkich wydarzeń klubowych, pikników, zgrupowań i obozów Klubu Sportowego GROM dostepne są w systemie ProTrainUp. Sprawdź!

 

 

 

 

Klub Sportowy GROM, nie jest typowym klubem, w którym najważniejszym celem jest szybki przyrost umiejętności oraz zwycięstwo za wszelką cenę kosztem przyjemności jaką niesie ze sobą sport. Oczywiście dokładamy wszelkich starań, by uczestnicy treningów piłkarskich i judo rozwijali się sportowo jednak mamy świadomość, że prawdziwe mistrzostwo sportowe może być osiągnięte wyłącznie w długotrwałym i systematycznym procesie (...więcej) W KS GROM nie dyskryminu- jemy. Patronem Klubu jest pierwszy ciemnoskóry zdobywca Złotej Piłki - Eusebio  ...więcej